MENU

Cuda świętej Faustyny

Cuda świętej Faustyny Wydawnictwo SIW Znak premiera 5 czerwca 2014 ISSUU - poczytaj sobie Księgarnia

„To nie jest książka z góry przyjętą tezą, schematyczna. Publikacja rosła razem z rozmówcami. Ta książka jest bogata, wielka i ważna także dlatego, że pokazuje - nie boje się użyć tego słowa - jakieś działanie Ducha Świętego w autorce i w osobie, z którą o Bożym Miłosierdziu i św. Faustynie rozmawiała”.Kardynał Kazimierz Nycz podczas promocji książki 29 maja 2014 r.

„To było niezwykłe popołudnie: przyszliśmy na zwyczajną, wydawałoby się prezentację książki - a zostaliśmy otoczeni atmosferą świętości Faustyny Kowalskiej i blaskiem orędzia o Bożym Miłosierdziu. Gośćmi Ewy Czaczkowskiej (...) byli nie tylko wielcy i sławni, jak kardynał Kazimierz Nycz czy redaktor Marek Zając, ale także bohaterowie reportaży, które złożyły się na książkę (...) Nie mam żadnych wątpliwości, że [św. Faustyna] była wśród nas”.Barbara Sułek Kowalska, Popołudnie z Faustyną, Idziemy, nr 23, 8 czerwca 2014 r.

„Autorka dotarła do osób - bezpośrednich świadków działania Bożego Miłosierdzia - lub ich bliskich. Dzięki nim powstała niezwykła opowieść o obcowaniu świętych i ich wpływie na losy zwykłych ludzi, ale też wpływowych i znanych”.Katolicka Agencja Informacyjna

z Facebooka
Monika Rakowska: „Piękna książka, ona odmieniła moje życie. Po przeczytaniu wybrałam się do Świnic Warckich i do Głogowca, tam jest nadal dom w którym się urodziła Faustyna, a obok Sanktuarium, Zgromadzenie Sióstr Bożego Miłosierdzia u których można się zatrzymać nawet na parę dni”.

Gregoir Yves Le Saux: „«Cuda świętej Faustyny» jest to książka pisana sercem, wiarą i przeświadczeniem o obecności Bożego Miłosierdzia na każdym etapie naszego życia! Świetne, pełne lekkości i błyskotliwości pióro red. Ewy Czaczkowskiej ujawniające się w tych reportażach to jedno, drugie to Jej wielka wrażliwość i miłość do spraw ważnych i do tematu: zarówno św. s. Faustyny jak i Bożego Miłosierdzia!.

Katarzyna Matusz: „Jeżeli jeszcze nie czytaliście najnowszej książki Ewy K. Czaczkowskiej, to absolutnie nie ma na co czekać, serio. Ta książka podnosi i motywuje do działania”.